چای شاهواره

چای شاهواره

گروه صنایع غذایی شاهواره با هدف تامین محصولات متفاوت و با کیفیت پا به عرصه صنعت چای کشور گذاشته و توانایی در انتخاب و تهیه مرغوب ترین مواد اولیه باعث تمایز کیفیت محصولات این شرکت شده است.

 چای شاخه ای محصولی خاص و با کیفیت که برای اولین بار در دنیا طراحی و تولید شده، ترکیبی بینظیر از بهترین نوع چای بهاره سیلان، شکر و طعم دهنده های اُرگانیک و طبیعی شامل: زعفران اعلاء، هل درجه یک، زنجبیل تازه و دارچین مرغوب میباشد که شیرینی متناسب و استانداردی دارد که نیاز به استفاده از قند یا شیرین کننده نیز لازم نیست.

  چای شاهواره یکی از خاص ترین و با کیفیت ترین چای طعمدار موجود در بازار است.

 شاخه های چای تهیه شده از ترکیب چای،شکر و طعم با فناوری منحصر به فرد شرکت شاهواره چهار طعم اصیل از چای زعفران، چای هل، چای زنجبیل و چای دارچین در بسته بندی های لوکس چوبی را به ارمغان آورده که میتواند به بهترین نحو میزبان بهترین هایتان باشد.

 تولید محصولاتی صد در صد طبیعی، بدون افزودنی های شیمیایی با رعایت کامل اصول بهداشت فردی و محیطی همراه با برنامه های دقیق و منظم شستشو و ضدعفونی خطوط تولید، در کنار استفاده از بهترین نوع مواد اولیه منجر به تولید محصولی بی نظیر و ایمن شده و همواره در این راستا شرکت شاهواره نهایت تلاش خود را در زمینه ثبات کیفیت و کسب بیشترین میزان رضایت مندی مشتریان خود دارد.

 شاهواره در لغت به معنای (همانند پادشاه) است